Tento web využívá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Objekt Lovosická

Informace o ubytování

Foto budovy DM Lovosická

DM Lovosická ubytovává ve svých prostorách jak dívky, tak i chlapce ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Objekt je příjemným prostředím s moderním vybavením, výtahem, studentskou klubovnou, zkušebnou, tělocvičnou, posilovnou, knihovnou, ping-pong stolem, vlastní jídelnou a venkovním hřištěm.

Ubytovaní žáci a studenti mohou v rámci pobytu využívat společenskou místnost s počítačem, televizí a kuchyňkou (lednice, sporák, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač) umístěnou v každém patře.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Každý rok (dle finančních možností) na DM probíhají rekonstrukce určité části koupelen. Proto na některých patrech najdete koupelny starší a na některých novější. Lednice je společná pro všechny pokoje a je umístěna vždy na konkrétním patře ve společenské místnosti. Vlastní spotřebiče v pokojích je možné používat pouze po jejich nahlášení příslušnému vychovateli, proměření pověřenou osobou a uhrazení poplatku.

Ubytování v DM Lovosická je možné i o víkendu (není zahrnuto v měsíčním poplatku za ubytování). Ubytování o víkendu je možné pouze pro plnoleté studenty.


Stravování

Stravování je zajištěno v našem vlastním stravovacím provozu. DM má svoji vlastní kuchyň s jídelnou.
Nabízíme snídani, oběd a večeři. Večeři a oběd je možné volit z více druhů jídel. Jídelníček je dán 14 dní předem. Volba stravování probíhá elektronicky. Přihlášení a odhlášení jídla je nutno provést do 8,00 hod. dva pracovní dny předem.

Kde nás najdete?

Domov mládeže Lovosická se nachází v těsné blízkosti stanice metra C – Střížkov, ze které se dostanete do našeho domova asi za 2 minuty (stačí přejít silnici). Vynikající poloha DM potěší i studenty, kteří dávají přednost autobusové dopravě – před budovou DM je několik zastávek autobusů.

Rodiče a studenti, kteří cestují autem, budou nadšeni blízkostí DM od sjezdu z dálnice D8 (5minut). V areálu DM nelze dlouhodobě parkovat, ale krátkodobé stání je možné (např. při nástupu studentů do nového školního roku).

Kolik to stojí?

Podrobný rozpis cen za ubytování, včetně služeb a stravování naleznete na stránce ceník.


Jak se ubytovat?

Rozhodli jste se pro ubytování v našem domově mládeže? Nyní bude nutné vyplnit elektronickou přihlášku. Na základě této přihlášky Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám další potřebné informace.

Ještě nejste rozhodnuti?

Domluvte si osobní návštěvu u nás. Ukážeme Vám celý náš objekt včetně pokojů a jejich vybavení.
Přihlášku pak můžete vyplnit a odevzdat přímo v Domově mládeže.

Telefonní číslo pro domluvení osobní návštěvy: 286 003 103